top of page

מדיניות ותקנון

מדיניות פרטיות ואבטחת מידע

הסכם פרטיות

(מעודכן לתאריך 2.5.2021)

 

הקדמה

חברת Alma  (להלן: עלמה) מכבדת את פרטיות משתמשי ומשתמשות האתר שלה.

הסכם פרטיות זה מסביר את האופן בו חברת עלמה אוספת, משתמשת, חושפת ומגנה על המידע האישי של המשתמשים והמשתמשות בעת הביקור באתר עלמה, בכתובת https://www.alma4girls.com/, ובכל מדיה אחרת לרבות האתר במובייל או במדיה חברתית: פייסבוק, אינסטרגם וטיקטוק (להלן, תחת השם הכולל של "האתר").

יש לקרוא הסכם פרטיות זה בעיון רב. במידה ותנאי הפרטיות שלהלן אינם מקובלים עליך, יש להימנע מכניסה לאתר או משימוש בו.

עלמה שומרת את הזכות לשנות או לעדכן הסכם פרטיות זה בכל זמן, ומכל סיבה שהיא, כראות עיניה. עדכון אודות שינויים בהסכם הפרטיות יעשה על ידי שינוי תאריך העדכון האחרון. כל השינויים והעדכונים נכנסים לתוקף מרגע פרסומם באתר, והמשתמשים והמשתמשות מוותרים על הזכות לקבלת עדכונים ספציפיים אודות כל שינוי/עדכון שכזה.

עלמה ממליצה לעבור באופן שוטף על הסכם הפרטיות באתר, ולהתעדכן בשינויים. שימוש באתר מהווה אישור לקבלת השינויים והעדכונים שנעשו, לאחר תאריך העדכון.

 

איסוף מידע

המידע האישי שמסופק על ידי משתמשי ומשתמשות אתר עלמה והמדיה החברתית של עלמה, מאפשר לחברת עלמה להעניק למשתמשים ולמשתמשות חוויית שימוש נוחה, יעילה ומותאמת אישית.

המידע שנאסף כולל:

מידע אישי
 

רכישת מוצרי עלמה, דורשת איסוף מידע אודות הרוכשים והרוכשות. המידע הנאסף כולל:

מידע אישי – פרטים אישיים, לרבות שם מלא, כתובת למשלוח, דוא"ל ומספר טלפון.

 

הצטרפות לרשימת הדיוור של האתר לקבלת עדכונים, דורשת מעלמה איסוף מידע אודות המצטרפים והמצטרפות. המידע הנאסף כולל:

מידע אישי – פרטים אישיים, לרבות שם מלא ודוא"ל ופרטים דמוגרפיים שיינתנו מרצון, ובינם מגדר, גיל, תאריך לידה, עיסוק, תחביבים ועוד. שיתוף מידע זה איננו חובה, אך יתכנו פעילויות שיוגבלו ללא העברת המידע הרלוונטי.  

 

מידע מועתק

מידע שמועבר באופן אוטומטי לשרתים של עלמה, עם הכניסה לאתר - כגון כתובת IP, סוג דפדפן, מערכת הפעלה, שעות גישה באתר, והדפים בהם צפית מיד לפני או אחרי הכניסה לאתר.

באם הגלישה נעשית דרך מכשיר הטלפון, פרטי מידע נוספים עלולים לכלול גם סוג מכשיר הטלפון, מערכת הפעלה, מספר טלפון, מדינה, ועוד.

 

מידע כספי

מידע כספי כגון מידע אודות אמצעי התשלום (מספר כרטיס אשראי, סוג כרטיס אשראי ותאריך תפוגה) שייאסף בזמן רכישה, הזמנה, החזרה, החלפה או בקשת מידע אודות האתר שלנו. המידע הכספי שנאסף על ידי חברת עלמה, ונשמר במאגרים שלנו, הוא מינימלי, אם בכלל, ומרבית המידע נאסף על ידי חברת הסליקה עמה אנו עובדות. למידע נוסף בנדון, מומלץ להיכנס להסכם הפרטיות של חברת הסליקה, ולייצור קשר ישיר עמם במקרה של שאלות בנדון.

 

אישורי פייסבוק/אינסטגרם/טיקטוק

אתר עלמה עלול לבקש אישור שימוש במידע הבסיסי של פייסבוק/אינסטגרם/טיקטוק (להלן: מדיה חברתית) לרבות שם, כתובת מייל, מגדר, תאריך לידה, עיר מגורים נוכחית, גישה לכתובת תמונת הפרופיל ומידע ציבורי נוסף. יתכן ונבקש גישה למידע נוסף הקשור לחשבון מדיה חברתית שלך כגון חברים, צ'ק אין ולייקים. ניתן לאשר או לדחות כל בקשה כשזו. למידע נוסף אודות אישורי מדיה חברתית מומלץ לפנות לכל אחת מהמדיות.

 

מידע מהרשתות החברתיות

מידע משתמשים ומשתמשות מרשתות חברתיות כגון פייסבוק, גוגל+, אינסטרגם, טיקטוק, פינטרסט וטוויטר,, כולל שם, שם משתמש/ת, מיקום, מגדר, תאריך לידה, כתובת מייל, תמונת פרופיל ומידע ציבורי אודות אנשי הקשר, במידה ובחרת להתחבר לרשתות החברתיות הללו.

 

מידע מטלפון הנייד

מידע אודות מכשיר הטלפון הנייד כגון מספר זיהוי הטלפון, דגם ויצרן, ומידע אודות מיקום הטלפון הנייד, באם תהיה כניסה לאתר מהטלפון הנייד.

 

מידע מגורם שלישי

מידע מגורם שלישי כגון מידע אישי או חברי רשת, אם ישנו חיבור של החשבון שלך לגורם השלישי ומתן אישור לאתר עלמה לגשת למידע זה.

 

מידע מתחרויות, חלוקת מתנות וסקרים

מידע אישי ואחר שיסופק על ידי הגולשים והגולשות בזמן ,תחרויות, סקרים, מבצעים וכיוב'

 

 

שימוש במידע האישי שנאסף

המידע האישי שנאסף במהלך השימוש ו/או גלישה באתר עלמה, במדיה החברתית ומרכישות שנעשות באתר, יכול לשמש בעבור:

* תחרויות וקידומים
* סיוע לשירותי אכיפת החוק, לשירותי הביטחון, או במקרה של צו בית משפט
* מידע סטטיסטי אנונימי, לשימוש פנימי או על ידי גורם שלישי, לצורכי ניתוח, מחקר, חקר שוק ועוד.
* יצירה וניהול של החשבון האישי של המשתמשים והמשתמשות
* פרסום והעברת מידע מותאמים אישית
* התכתבות דרך דואר אלקטרוני או שיחות טלפון עם המשתמש/ת לבירורים אודות ההזמנה
* ניהול רכישות, הזמנות, תשלומים ופעילויות אחרות הקשורות באתר עלמה
* יצירת פרופיל משתמש/ת אישי על מנת להפוך את השימוש העתידי באתר/מדיה חברתית לאישיים וממוקדים יותר
* להגביר את יעילות פעילות אתר עלמה/מדיה חברתית
* ניטור וניתוח שימוש באתר ובמדיה החברתית של עלמה על מנת לשפר את חוויית השימוש באתר/מדיה חברתית
* לעדכן את המשתמשים והמשתמשות אודות שינויים ועדכונים באתר עלמה.
* להציע למשתמשי ומשתמשות אתר עלמה מוצרים ו/או שירותים חדשים ו/או המלצות
* לבצע פעילות עסקית, בהתאם לצורך
* למנוע עסקאות מרמה והונאה, ניטור נגד גניבות, הגנה מפני פעילות בלתי חוקית
* עיבוד תשלומים והחזרים
* לבקש משוב וליצירת קשר עם צוות עלמה
* פתרון בעיות ויישוב מחלוקות
* תגובה לבקשות לקוחות
* שליחת ניוזלטר
* בקשת תמיכה באתר

 

חשיפת המידע האישי של משתמשי ומשתמשות אתר עלמה

יתכן ונשתף את המידע שנאסף אודות משתמשי ומשתמשות אתר עלמה, בסיטואציות שונות, ובינן:

 

על פי דרישת החוק או על מנת להגן על הזכויות

אם אנחנו מאמינות ששחרור המידע שצברנו אודותיך חיוני כחלק מתהליך משפטי, על מנת לחקור או לתקן הפרות פוטנציאליות של המדיניות של חברת עלמה, או להגן על הזכויות, רכוש ובטחון של אחרים, יתכן ונשתף את המידע, כפי שמותר או נדרש תחת כל חוק, תקנון או הוראה רלוונטיים. זה כולל החלפת מידע עם גורמים אחרים, בשביל הגנה מפני זיוף או צמצום סיכוני אשראי.

 

על מנת לאפשר קבלת  שירות מגורמים שלישיים

אנחנו נחלוק את המידע החיוני עם נותני שירות המבצעים שירותים עבורו או בשמנו, כולל עיבוד תשלומים, ניתוח מידע, שליחת דיוור, שירות לקוחות, שליחויות, משווקים ועוד.

 

תקשורת שיווקית

יתכן ונחלוק את המידי האישי הרלוונטי עם גורמים שלישיים, למטרות שיווקיות, בהתאם למורשה בחוק.

 

כתיבה או תגובות לאתר עלמה ולמדיה החברתית של עלמה

כאשר מפרסמים הערות וביקורת או כאשר כותבים תכנים לשימוש על ידי חברת עלמה, באתר עלמה, התוכן יהיה גלוי לכל המשתמשים והמשתמשות באתר, ויתכן וישמש גם במדיה החברתית של חברת עלמה.

 

פרסום על ידי גורם שלישי

יתכן ונשתמש בחברות פרסום חיצוניות, להגשת פרסומות הקופצות בזמן גלישה באתר עלמה. יתכן וחברות אלו ישתמשו במידע אודות הביקורים שלך באתר עלמה ואתרים נוספים שהמצויים בקוקיז של הרשת על מנת לספק פרסומות אודות מוצרים ושירותים רלוונטיים

 

שותפויות

יתכן ונחלוק את המידע האישי של משתמשי ומשתמשות אתר עלמה והמדיה החברתית עם שותפים שלנו. במקרה זה נדרוש מהשותפים לכבד את הסכם הפרטיות הנל. חברות שותפות כוללות את חברת האם, חברות בת, שותפויות עסקיות וחברות אחרות תחת שליטה שלנו או בשליטה משותפת עימנו. כמו כן, יתכן ונחלוק את המידע האישי עם שותפים עסקיים, על מנת להציע לך מוצרים, שירותים, מבצעים ועוד.

 

אנשי קשר דרך המדיה החברתית

חיבור דרך האתר למדיה החברתית תאפשר לאנשי הקשר לראות את השם של, תמות פרופיל ותיאור פעילות.

 

גורמים שלישיים נוספים

יתכן ונחלוק את המידע האישי שלך המשתמשים והמשתמשות באתר עלמה או במדיה החברתית של חברת עלמה עם מפרסמים ומשקיעים, בעבור ניתוח עסקי כללי. יתכן ונחלוק את המידע גם עם גורמים שלישיים למטרות שיווק, בהתאם לחוק.

 

מכירה או פשיטת רגל

אם נערוך ארגון מחדש, או שנמכור חלקים מחברת עלמה או את כולה, יתכן ונעביר את המידע האישי ליישות היורשת. אם נסגור את חברת עלמה או נפשוט רגל, המידע האישי שלך יחשב כנכס שמועבר או נרכש על ידי גורם שלישי. אישור קריאת מסמך זה מהווה הכרה לכך שהגורם השלישי עלול לסרב לקיים הסכמים שנכתבו בהסכם פרטיות זה.

אין אנו אחראים על ההתנהגויות של גורמים שלישיים עמם יש שיתוף של מידע אישי או רגיש, ואין לנו את הסמכות לנהל או לשלוט על שידולים מגורמים שלישיים. אם אינך רוצה לקבל תכתובות, דיוורים, מיילים או תקשורת אחרת מגורמים שלישיים, באחריותך לפנות לגורם השלישי באופן ישיר.

 

 

טכנולוגיית מעקב

קוקיז ו- web bugs/beacons

יתכן ונשתמש בקוקיז, וב ביקונס (באגס), פיקסלי מעקב וטכנולוגיות מעקב אחרות באתר עלמה, על מנת לעשות התאמות לאתר ולשפר את חוויית המשמשים והמשתמשות. בעת הכניסה לאתר עלמה המידע האישי לא נאסף תוך שימוש בטכנולוגיות מעקב. מרבית הדפדפנים משתמשים בקוקיז כברירת מחדל. ניתן להסיר או לסרב לקוקיז, אך חשוב להבין כי פעולה שכזו עלולה לפגוע בזמינות או בפונקציונליות אתר עלמה. לא ניתן לסרב לווב ביקונס (באגס). עם זאת, ניתן להפוך אותם לבלתי יעילים על ידי סירוב לכל הקוקיז או על ידי עדכון הגדרות הדפדפן לקבלת עדכון בכל פעם שיש שימוש בקוקיז, ובחירה האם לקבל/לדחות כל קוקיז באופן ישיר.

[יתכן ונשתמש בקוקיז, וב ביקונס (באגס), פיקסלי מעקב וטכנולוגיות מעקב אחרות באתר עלמה, על מנת לעשות התאמות לאתר ושלפר את חוויית המשמשים. למידע נוסף אודות השימוש בקוקיז, יש לפנות לנהלי שימוש בקוקיז באתר עלמה, כחלק מהסכם פרטיות זה. שימוש באתר מהווה הסכם לנהלי השימוש שלנו בקוקיז].

 

פרסום מבוסס אינטרנט

בנוסף, יתכן ונשתמש בתוכנות של גורמים שלישיים על מנת להגיש פרסומות באתר עלמה, ליישם מבצעי שיווק אינטרנטיים ומבצעי שיווק מבוססי דואר אלקטרוני ולנהל יוזמות שיווק נוספות. תוכנות מגורם שלישי עלולות להשתמש בקוקיז או טכנולוגיות מעקב נוספות, המיועדות לניהול ושיפור חווית השימוש באתר עלמה.

 

אנליטיקס – ניתוח מידע

יתכן ונערוך שותפויות עם גורמים שלישיים כגון adobe analytics, google analytics או אחרים, על מנת לאפשר שימוש בטכנולוגיות מעקב ושירותי שיווק מחדש באתר עלמה, באמצעות השימוש בקוקיז של גורם ראשון וקוקיז של גורם שלישי על מנת, בין היתר, לעקוב ולנתח אחרי שימוש באתר עלמה, לקבוע את רמת העניין של תכנים מסוימים ולהבין בצורה טובה יותר את הפעילות האינטרנטית. כניסתך לאתר עלמה מהווה אישור שלך לאיסוף מידע ולשימוש במידע על ידי אותם גורמים. מומלץ לעיין בהסכמי הפרטיות של אותם הגורמים ולייצור קשר עימם ישירות במקרה של שאלות. אנחנו לא מעבירות מידע אישי לגורמים אלו. עם זאת, אם אינך רוצה איסוף או שימוש במידע האישי שלך על ידי טכנולוגיות מעקב, ניתן לבדוק באתרים שלהם כיצד לבטל אפשרות זו.

חשוב לדעת – שימוש במחשב חדש, התקנת דפדפן חדש, שדרוג דפדפן קיים, מחיקה או שינוי הקוקיז של הדפדפן עלול למחוק או לשנות הגדרות, קוקיז, תוספים וכיוב'.

יתכן ובאתר עלמה יהיו קישורים לאתרים חיצוניים או אפליקציות מעניינות רלוונטיות, כולל פרסומים ושירותים חיצוניים, שאינם קשורים אלינו באופן ישיר. לאחר שימוש בקישורים אלו ויציאה מאתר עלמה, כל מידע אישי שיסופק אינו מעוגן תחת הסכם פרטיות זה, ואיינו יכולות להבטיח את בטיחות או פרטיות המידע. לפני ביקור באתרים אחרים, ולפני מתן פרטי מידע אישיים, יש לקרוא את הסכמי הפרטיות של אותם האתרים, ולוודא מה הם נהלי הבטיחות/פרטיות של אותו האתר. חשוב לנקוט בצעדים הנדרשים על מנת להבטיח את ההגנה המירבית על המידע האישי שלך. אין אנו אחריות, בכל צורה שהיא, על נהלי אבטחת מידע של אתרים אחרים, כולל אתרים, שירותים או אפליקציות שקישרנו אליהם דרך אתר עלמה.

 

בטחון המידע

אנחנו משתמשות באמצעים מנהלתיים, טכנולוגיים ופיזיים על מנת להגן על המידע האישי שלך. נקטנו באמצעים הגיוניים וסבירים על מנת לאבטח את המידע האישי שנמסר לנו. עם זאת – לא קיימים אמצעי אבטחה מושלמים, או בלתי ניתנים לפריצה, ואין אמצעי העברת מידע אותו ניתן לאבטח ב 100%. כל מידע שנחשף ברשת האינטרנט חשוף וניתן לשימוש על ידי גורמים לא מורשים, ולכן איננו יכולות להבטיח ביטחון מידע מלא, לאחר חשיפה של פרטים אישיים.

 

מדיניות פרטיות עבור ילדים וילדות

חברת עלמה מחויבת להגנה על הילדות והילדים הגולשים באתר שלנו ובמדיה החברתית. ישנה אפשרות לילדים וילדות להיכנס לאתר עלמה, לצפות בתכנים ולהירשם לאתר או למדיה החברתית. במהלך תהליך הרישום לאתר אנחנו מבקשות מידע למטרות ביטחון ובטיחות, כולל מייל של הורה או אפוטרופוס. המידע שנבקש מילדים וילדות הוא המינימלי ההכרחי הנדרש לתפעול האתר או להשתתפות בפעילות. כל מידע שייאסף במסגרת סקרים, מבצעים או פעילויות מקוונות, ישמר, ככל הניתן, בנפרד מהפרטים המזהים של הילד/ה.

התחברות למדיה החברתית של עלמה, תעשה בהתאם לתנאי ההתחברות של כל מדיה חברתית בנפרד, ובאחריות אותה מערכת.

כל תוכן שיועבר לנו על ידי ילדים וילדות מתחת לגיל 18, יפורסם תחת ראשי התיבות שלהם/ן בלבד.

אנחנו מבקשים מהמשתמשים והמשתמשות הצעירים שלנו לא לפרסם מידע אישי בתוך התכנים שמועלים על ידם/ן.

כאשר ילדים וילדות גולשים באתר שלנו, יתכן איסוף מידע, הנועד על מנת לאפשר את התאמת התכנים באתר לצרכים של הילדים והילדות ועל מנת לאפשר לנו לערוך ניתוחים סטטיסטיים ושיפורים למערכת. דוגמאות לכך הן סוג מערכת ההפעלה, כתובת ה IP, זיהוי המכשיר הנייד, תדירות גלישה באתר ועוד. המידע נאסף על ידנו או על ידי גורם שלישי. המידע הוא לשימוש פנימי שלנו ועל מנת:

* לקבוע דפוסי שימוש      
* להתאים את התכנים למשתמשים ולמשתמשות
* לשפר את האתר

* לערוך מחקרים ולנתח את ביצועי האתר

יתכן ויהיה שימוש או שיתוף של המידע על ידי חברת עלמה, במקרים מוגבלים ובינם:
* אם יהיה צורך במידע בעבור מתן תמיכה מקצועית או טכנית
* אם נדרש לכך על פי חוק, למשל – כתגובה לצו בית משפט או לזימון משפטי

יתכן נחשוף את המידע שנאסף מילדים וילדות:

כתגובה לבקשה של גורמי אכיפת החוק או גוף ציבורי (כולל בית הספר או שירותי הרווחה)

אם אנחנו מאמינות שחשיפת המידע עלולה למנוע פשע או לקדם חקירה שקשורה בביטחון הציבור או על מנת להגן על הבטיחות או על הביטחון של הילד או הילדה המשתמשים באתר עלמה

על מנת להגן על בטיחות האתר שלנו או טכנולוגיה אחרת או טכנולוגיה של ספקי השירות שלנו

או על מנת לאפשר לנו להגן על עצמנו מפני אחריות.

בכל רגע נתון להורים אפשרות לאסור על איסוף מידע אישי מהילדים והילדות, משתמשי ומשתמשות אתר עלמה, ולבקש שנמחק מהרישומים שלנו את המידע שנאסף. לתשומת לבך, בקשה שכזו עלולה להוביל למחיקת החשבון והתכנים המשויכים לחשבון זה.

 

 

אפשרויות ניהול המידע שלך

בכל רגע נתון ניתן לסקור או לשנות את המידע בחשבון או לסגור את החשבון על ידי כניסה להגדרות החשבון ועדכונן או על ידי יצירת קשר עם אתר עלמה, דרך קטגוריית "יצירת קשר". עם קבלת הבקשה, אנחנו נמחק את הפרטים האישיים ואת המידע מהמאגרים שלנו. עם זאת, יתכן ומידע ישמר אצלנו, על מנת למנוע הונאות, לפתור בעיות, לסייע עם חקירות, לאכוף את תנאי השימוש ו/או להיענות לדרישות חוקתיות.

 

דוא"ל ותקשורת

אם אינך רוצה לקבל מיילים, התכתבויות, או כל תקשורת מאיתנו, ניתן להיכנס לחשבון באתר ולעדכן את ההעדפות שלך או לייצור איתנו קשר באתר דרך "יצירת קשר".

 

יצירת קשר

info@alma4girls.com

 

אישור תנאי הפרטיות

לחיצה על ריבוע אישור תנאי הפרטיות מהווה הסכם קבלה של כל תנאי הפרטיות הרשומים במסמך זה.

בברכת גלישה בטוחה ומהנה,

צוות עלמה.

תקנון שימוש

הסרת אחריות כללית

חשוב לקרוא את הודעת הסרת האחריות היטב, לפני שימוש באתר עלמה  ( https://www.alma4girls.com ) ולפני השימוש במוצרים המסופקים בערכת הווסת הראשונה של חברת עלמה (Alma for Girls).

התוכן באתר עלמה הינו הקניין הרוחני של מקימות חברת עלמה וצוות העובדים/ות. אין להשתמש, לשכפל או לפרסם מידע זה, ללא אישור כתוב מצוות עלמה.

כל המידע המפורסם הוא לשם מטרות העברת מידע וחינוך ואינו מחליף מידע מקצועי.

ההחלטה לפעול על פי המידע באתר, הוא באחריותך האישית בלבד. בכל שאלה או תהיה רפואית, יש לפנות לרופא המטפל בהקדם.

צוות עלמה וידא את איכות, מהימנות ותקפות התוכן המפורסם באתר, כמיטב יכולתנו. עם זאת, אין אנו יכולות להבטיח שלא יהיו שגיאות או טעויות בתוכן המפורסם.

יש להשתמש במוצרים המסופקים בקופסת הווסת של עלמה באופן בו הם מיועדים לשימוש בלבד. לפני השימוש יש לקרוא היטב את ההנחיות מטה אודות שימוש בטמפונים, ולגבי תסמונת הלם רעלי (Toxic Shock Syndrome - TSS).

השימוש בטמפונים, ובכל מוצרי קופסת הווסת הראשונה של עלמה, הנו באחריות המשתמש/ת בלבד. במקרה של קטינות/ים האחריות על שימוש נכון במוצרים השונים, לרבות טמפונים, הוא של הוריהם. לא נקבל כל פניה בנוגע לפגיעה בעקבות שימוש שגוי או שימוש שאינו בהתאם להנחיות ואודות כל פגיעה הנגרמת אי לכך.

אנו שומרות את הזכות לשנות מסמך הסרת אחריות כללית זה בכל רגע נתון. העובדה שחלו שינויים תסומן על ידי שינוי בתאריך העדכון האחרון. מומלץ לבקר בדף זה לעיתים תכופות על מנת לעקוב אחרי השינויים. 

כל מוצרי ההיגיינה החד פעמיים נרכשים בארץ מיצרנים ויבואנים מוכרים ומאושרים. מצורפת רשימת היצרנים שמוצריהם עשויים (חלקם או כולם) להופיע בקופסה: Kotex, Tampax, OB, Always, Lily. 
מידע נוסף אודות מותגים אלו ניתן למצוא באתרי החברות.

אזהרה אודות שימוש בטמפונים ותסמונת הלם רעלי

על מנת למנוע תסמונת הלם רעלי, דלקת נדירה אשר עלולה להיגרם בעקבות השארת טמפון בגוף זמן ממשוך, יש לנקוט בצעדים הבאים:

  • יש לשטוף ידיים היטב לפני החדרת הטמפון ולאחר הוצאתו.

  • יש להוציא את הטמפון אחרי 8 שעות במקסימום.

  • אין להחדיר טמפון שלא בזמן הווסת.

  • בסוף הווסת יש לוודא שהטמפון האחרון הוצא החוצה ושאין בנרתיק דבר.
     

תסמונת הלם רעלי, toxic shock syndrome  או TSS, היא דלקת מאד מאד נדירה, הנגרמת כאשר משאירים טמפון בתוך הגוף יותר מידי זמן. התסמינים מתפתחים במהירות וכוללים חולשה, חום גבוה, לחץ דם נמוך, כאב ראש, הקאות או שלשולים.  במצב של תסמינים דומים, הוציאי מיד את הטמפון ופני מיד לקבלת טיפול רפואי. 

תקנון שימוש
מדיניות פרטיות
bottom of page